Визначено переможця 25-го обласного фестивалю Дружин юних пожежних Херсонщини

З 5-го по 7-те вересня на чорноморському узбережжі на базі оздоровчого комплексу «Червоні вітрила. Парус» у смт. Лазурне Скадовського району відбувся 25-тий обласний фестиваль Дружин юних пожежних. У заході взяли участь 11-ть команд із загальноосвітніх закладів області, які стали переможцями міських та районних етапів фестивалю.
В основний конкурсний день, 6 вересня, учасники представили домашнє завдання на тему: «Кращий пожежний – це ти обережний!». Хлопці та дівчата показали гарні знання з безпеки життєдіяльності, були яскравими та гармонійними у свої виступах. І глядачі активно їх підтримували, а особливо польські пожежні, які якраз у рамках міжнародної співпраці прибули до херсонських колег, і стали почесними гостями фестивалю.
У результаті за оцінюванням журі, переможцем 25-го Обласного фестивалю Дружин юних пожежних стала команда школи № 57 м. Херсона, на 2-му місці дюпівці м. Берислава, на 3-му школярі з м. Гола Пристань.
Також шість команд стали кращими в номінаціях: «Актуальність теми» «Змістовність», «Виконавська майстерність», «Художній рівень постановки», «Оригінальність сценарію», «Взаємозв’язок з аудиторією».
Завдяки спонсорам фестивалю, а саме громадській організації «Добродія», торгово-розважальному центру «Фабрика», підприємству «Данон-Дніпро», компанії «Вінкрафт-Україна» всі діти отримали подарунки.
А організаторами фестивалю є Головне управління ДСНС області, Департамент освіти та науки облдержадміністрації, обласна організація Добровільного пожежного товариства.
Загалом сонце, море, завзятість та гарний настрій зробили свою справу. Свято безпеки вдалося, і всі учасники отримали шквал позитиву та натхнення до подальшої участі у русі Дружин юних пожежних.

About Федоренко Оксана

View all posts by Федоренко Оксана →

Залишити відповідь