Врятовано чоловіка з сином, яких на надувному човні, віднесло далеко від берега

6 вересня о 21:40 на номер Служби 101 м. Скадовськ зателефонував чоловік та повідомив про те, що його разом з 13-тирічним сином на надувному човні, обладнаному саморобним парусом, відносить у відкрите море в районі смт Лазурне. Одразу на допомогу вирушили скадовські рятувальники. Наявність у чоловіка мобільного телефону значно полегшило рятувальникам пошуки. Виявили мандрівників о 23:00 на відстані близько 6 кілометрів від берега. Батько з сином були стомлені та добряче змерзли. Рятувальники пересадили їх до свого човна, закутали в пледи та разом з їхнім надувним човном доправили до берега. Врятованим надзвичайники запропонували викликати медичну допомогу та вони відмовились. Всі їхні речі були промоклі і рятувальники забрали батька з сином до пожежно-рятувального підрозділу, де вони змогли повечеряти та відпочити.
Зі слів чоловіка, вони з сином приїхали з Харкова відпочивати у палатках на березі в смт Лазурне, потім вирішили перебратися до острова Джарилгач. Але щойно вийшли в море, здійнявся сильний вітер і їх почало швидко відносити від берега. Коли ситуація вже стала неконтрольованою чоловік зателефонував на номер Служби 101.
Дякуючи швидким діям рятувальників, ця історія має щасливий кінець. Але так буває не завжди. Тому кожен громадянин повинен пам’ятати, що потрібно дбати про власну безпеку і не робити необдуманих вчинків, які можуть призвести до трагедії.
З початку цього року на водних об’єктах Херсонщини загинуло 28 осіб. Врятовано 32 людини. Шановні громадяни! Будьте обережні на воді!

About Федоренко Оксана

View all posts by Федоренко Оксана →

Залишити відповідь