В м.Херсоні розпочався перший день навчально-методичних зборів

25 квітня у м.Херсоні в актовій залі Національної морської академії розпочався перший день навчально-методичних зборів з керівниками водолазно-рятувальних підрозділів (підрозділів з підводного розмінування) територіальних органів та підрозділів центрального підпорядкування ДСНС. У його роботі беруть участь керівники водолазних підрозділів територіальних органів та підрозділів центрального підпорядкування ДСНС.

Відкрив збори заступник директора Департаменту – начальник управління організації реагування на надзвичайні ситуації та координації аварійно-рятувальних формувань Департаменту реагування на надзвичайні ситуації ДСНС України полковник цивільного захисту Геннадій Герасимчук. Він довів до уваги присутніх основні завдання завдань зборів, серед яких: доведення до учасників останніх змін у законодавстві з питань водолазної справи; інформування щодо стану готовності до виконання завдань за призначенням; набуття практичних навиків з питань організації та виконання водолазних робіт; доведення основних вимог керівних документів щодо організації та виконання водолазних спусків та робіт водолазно-рятувальними підрозділами ДСНС; визначення рівня фахової підготовки учасників зборів.

Привітав учасників зборів на Херсонщині і побажав плідної співпраці начальник ГУ ДСНС України у Херсонській області полковник служби цивільного захисту Сергій Чорний.

Відповідно до плану проведення зборів сьогодні планується демонстрація можливостей навчально-тренувального центру Національної морської академії. Загалом навчання проходитимуть протягом двох днів.

ГУ ДСНС України у Херсонській області

           

 

About Федоренко Оксана

View all posts by Федоренко Оксана →

Залишити відповідь