В Новий рік з новою зарплатою: озвучено розмір “мінімалки”

мінімальна зарплата
Уряд після аналізу виконання бюджету на 2017 рік має прийняти рішення про встановлення мінімальної зарплати 4100 гривень.

Про це заявив президент Петро Порошенко на II Всеукраїнському форумі об’єднаних громад.

«4100 гривень – такою повинна бути мінімальна зарплата в наступному році. Відповідне рішення має ухвалити уряд після аналізу виконання бюджету на 2017 рік », – сказав Порошенко.

Як уточнив президент, вартість робочої сили почала зростати. У зв’язку з цим рівень заробітних плат необхідно наближати до європейського рівня.

«Підприємці повинні платити людям більше: це забезпечить більше надходжень податків до бюджету, до Пенсійного фонду, а разом це забезпечить приплив кваліфікованих кадрів на підприємства. Ми прийняли ряд законів, які повинні полегшити ведення бізнесу в Україні, тому за підсумками поліпшення інвестклімату та надходжень до бюджету ми зможемо проаналізувати ситуацію в економіці за результатами півріччя або 3 кварталів 2018 року і прийняти рішення про підвищення мінімальної зарплати», – підкреслив глава держави.

Читайте також: Бюджет-2018: скільки українці заплатять за утримання вищого ешелону влади

14 листопада парламент підтримав у першому читанні проект держбюджету на 2018 рік. А 15 листопада Володимир Гройсман доручив доопрацювати держбюджет-2018 з урахуванням зауважень, які були висловлені депутатами до законопроекту до другого читання в першій декаді. І вже 1 грудня Кабінет міністрів схвалив проект бюджету на 2018 рік і передав на розгляд до Верховної Ради

Залишити відповідь