Завтра в Херсон приїде “побитий” в Одесі політик

30 листопада 2018 року місто Херсон планує відвідатати кандидат на посаду Президента України, лідер політично партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко, пише видання Херсон Таймс.

Нагадаємо як Анатолія Степановича зустрічали в Одесі.

А чи було за що?…

Колишній Міністр оборони часто позиціонує себе як “зразковий” військовослужбовець та патріот своєї країни, але сам занадто часто фігурує в різноманітних скандалах. Згадати лише його корупційну діяльність в період, коли Анатолій Степанович очолював Міністерство оборони України та конкретні факти продажу військової техніки з кількістю та відповідною документацією (літаки, гелікоптери, танки, БМП та БТР тощо), які давно уже відомі громадськості, але про них чомусь всі уже забули.
Ще один досить цікавий випадок з біографії екс-міністра, коли журналісти висвітлили участь Гриценка у проведенні майстер-класу в віденському “Міжнародному центрі досліджень відносин Росія – ЄС”, де він читав лекції проросійсько налаштованій публіці. Сам же герой скандалу намагався всіма можливими способами приховати свою участь в даному заході, щоб не заплямувати і без того не найкращий політичний імідж.
Ми вже просто мовчимо про ряд скандальних відео в мережі Інтернет, де журналісти демонструють маєток «патріота» та «чесного політика» Анатолія Гриценка в Конча-Заспі вартістю близько 10 мільйонів гривень.
І це тільки декілька фактів з біографії А.Гриценка, а скільки ще інформації про корупційну діяльність лідера партії “Громадянська позиція” розміщена у відкритому доступі.
Підсумовуючи, хочеться зазначити “чудовий” прийом корупціонера-кандидата в місті Одеса, де йому місцеві активісти вручили гарбуз і обкидали яйцями. Гідна та справедлива відповідь громадськості політику з такою заплямованою репутацією.

2 Comments on “Завтра в Херсон приїде “побитий” в Одесі політик”

Залишити відповідь