Каховський район: на ТОВ «АТ Каргілл» під час заправки олією умовно загорілася машина

27 квітня у рамках державного аварійно – рятувального обслуговування каховські рятувальники провели навчання з ліквідації умовної пожежі вантажного автомобіля під час заправки олією на ТОВ «АТ Каргілл». Після виклику за номером «101» на місце події направлено два відділення рятувальників. По прибуттю вогнеборці розгорнули свої позиції та приступили до гасіння пожежі. Під час проведення дій з ліквідації надзвичайної події, відпрацювали евакуацію працюючого персоналу об’єкту. Для перевірки злагодженості спільних дій на умовне місце події також прибула карета швидкої допомоги та надала медичну допомогу постраждалій особі в результаті пожежі.
Після закінчення практичних завдань, пожежні провели бесіду з працівниками підприємства з правил пожежної безпеки. Детально розповіли про важливість проведення таких навчань, у ході яких люди навчаються як діяти у випадках надзвичайних ситуацій, нагадали про правила пожежної безпеки на підприємстві. Крім цього, зупинилися на важливих питаннях безпеки в екосистемах у пожежонебезпечний період. Розповіли як правильно користуватися вогнегасником та коли це доцільно. Слід відзначити, що на об’єкті серйозно ставляться до питань пожежної безпеки. У всіх приміщеннях є вогнегасники, пожежні рукава, а на території підприємства всі гідранти у справному стані. Про блискавкозахист і пожежну сигналізацію подбали вже давно. Вони знаходяться у робочому і перевіреному стані.
Загалом дуже добре, що відбуваються такі об’єктові навчання. Адже у подальшому від результату їх проведення може залежати чиясь безпека – від здоров’я до життя. Бо пожежна безпека – це спільна справа!
ГУ ДСНС України у Херсонській області

About Федоренко Оксана

View all posts by Федоренко Оксана →

Залишити відповідь