м. Херсон: переможцем змагань «Юний рятувальник 2021» стала команда 7-А класу ЗОШ №32

24 лютого на базі загальноосвітньої школи №32 у м.Херсоні відбулися спортивні змагання «Юний рятувальник – 2021». Вже 17-й рік підряд хлопчаки із шкіл Дніпровського району змагаються за право бути кращими. Цей конкурс проводиться з метою популяризації професії пожежного-рятувальника, набуття практичних вмінь і навичок під час надзвичайних ситуацій, пропаганди правил протипожежної безпеки серед учнівської молоді.
Учасниками цьогорічних змагань стали команди 7-х класів школи № 32. Спершу як і годиться, пройшла 5-хвилинна розминка і «Юний рятувальник» стартував. На одній з естафет діти на швидкість одягали протигази і долали визначену дистанцію. За виконанням вправи уважно слідкувало журі, до якого увійшли і представники Дніпровського райвідділу м. Херсона ГУ ДСНС області. А в основі конкурсу, як завжди, творчий підхід і завзяття працівників Херсонського Центру позашкільної роботи.
Далі – «Колесо фортуни». Тут не зовсім просто справитися з завданням – оббігти кеглі, рухаючись з обручем на талії. Тому не всім таланило правильно виконати вправу. І знову нова ввідна – із зав’язаними очима збити м’ячем кеглі. Напарник підказує куди направити м’яча і той теоретично «збиває полум’я і гасить пожежу». У конкурсі капітанів хлопці віджималися від підлоги. Треба сказати, що всі троє – молодці.
Наступним був «Медичний» етап. Він не тільки цікавий, а ще й корисний. Учасники змагань повинні були накласти пов’язку товаришеві, який умовно травмував руку і голову. У наш час, коли активізується робота по навчанню людей у випадку різного характеру надзвичайних ситуацій, дуже важливо вміти надавати домедичну допомогу. І тут справа не в швидкості, а правильності, бо від цього залежить здоров’я людини.
Нарешті найскладніший і головний етап, однойменний зі змаганнями – «Юний рятувальник». У ньому були задіяні всі члени команд. Необхідно було, як у справжній пожежній команді, одягнутися, розкласти рукавну лінію, подати воду і зібрати все у зворотному напрямку. Насамкінець підлітки демонстрували вправність у перетягуванні каната.
І нарешті настала хвилююча мить. Переможцем цьогорічних змагань стала команда «Вогонь» з 7-А. Грамоти ж і подарунки спортивного спрямування отримали всі учасники змагань.

About Федоренко Оксана

View all posts by Федоренко Оксана →

Залишити відповідь