м. Херсон: рятувальники та медичні працівники відпрацьовували дії у випадку пожежі на території Лікарняного комплексу МВС України

19 червня відбулися тренувальні навчання на території Лікарняного комплексу МВС України за адресою: м. Херсон, вул. Кременчуцька, 8.
За тактичним задумом внаслідок короткого замкнення електропроводки на 3-му поверсі в приміщенні ординаторської сталося загорання підлоги та стелажів з постільною білизною. Персонал лікарні повідомляє про пожежу на номер «101». За отриманим сигналом виїжджають пожежно-рятувальні підрозділи, а також задіюється пожежна дружина закладу.
Тим часом вогонь розповсюджується і на кімнату відпочинку, спостерігається сильне задимлення. Рятувальники, які першими прибули на місце події, підтверджують підвищений номер виклику, і приступають до пожежогасіння і евакуації людей. На місце пожежі прибуває оперативно-координаційний центр та інші підрозділи. Проводиться захист суміжних приміщень 4-го поверху та продовжується евакуація. Через 17 хвилин після прибуття відбувається локалізація, а згодом і ліквідація пожежі на площі 35 кв. м. Внаслідок пожежі постраждало двоє людей, яких на ношах з палаючого приміщення винесли рятувальники. Вже медичні працівники надали їм необхідну допомогу.

About Федоренко Оксана

View all posts by Федоренко Оксана →

Залишити відповідь