На Херсонщині розпочався 4 етап україно-польського проєкту “Підвищення ефективності реагування українських аварійно-рятувальних служб на надзвичайні ситуації”

У рамках проєкту «”Підвищення ефективності реагування українських аварійно-рятувальних служб на надзвичайні ситуації” до рятувальників Херсонщини прибула делегація Воєводської комендатури Державної пожежної охорони Республіки Польща з м. Кракова у склад 6 осіб.
30 серпня в Херсонській облдержадміністрації відбулась зустріч польської делегації з керівництвом області, під час якої акцентовано увагу на важливості таких партнерських відносин у напрямку підвищення ефективності реагування українських аварійно-рятувальних служб на надзвичайні події та ситуації.
Вже у ході зустрічі, що продовжилась на території Головного управління ДСНС області, відбулось підписання партнерської угоди про співробітництво в ході проєкту «Збільшення дієвості реагування українських рятувальних служб на надзвичайні ситуації Етап 4» між начальником рятувального відомства Херсонщини Андрієм Павленком та першим заступником Малопольського Воєводського Коменданта Піотром Слов’яком. Слід зазначити, що партнерські відносини між пожежними-рятувальниками Херсонщини та Малопольського воєводства підтримуються починаючи з 2010 року, коли відбувся перший спільний проект та передача херсонським рятувальникам першої партії гуманітарної допомоги в рамках програми “Польська допомога для розвитку”.

About Федоренко Оксана

View all posts by Федоренко Оксана →

Залишити відповідь