На Херсонщині розпочалась контрольна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення

9 вересня в Херсонській області розпочала роботу комісія Держслужби України з надзвичайних ситуацій щодо здійснення контролю за виконанням вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки та діяльності аварійно-рятувальних служб області.
Комісія працюватиме з 9-го по 19-те вересня і спрямована на перевірку стану усунення недоліків, виявлених під час комплексної перевірки області у 2018 році.
Робота комісії розпочалась з установчої наради в Херсонській облдержадміністрації, яку відкрив заступник Голови ДСНС Руслан Білошицький. Він озвучив основні завдання та порядок роботи контрольної перевірки, а також представив членів комісії.
У перший день запланована перевірка діяльності структурних підрозділів Херсонської обласної державної адміністрації, територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, утворених комісій, спеціалізованих служб, формувань цивільного захисту, підприємств, установ і організацій з виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту.
У подальшому буде перевірена організація системи цивільного захисту Херсонської міської ради, Нижньосірогозької, Голопристанської, Скадовської, Олешківської районних держадміністрацій, міських та селищних виконавчих комітетів, Гладківської, Музиківської та Великокопанівської об’єднаних територіальних громад. Також буде здійснено аналіз діяльності Головного управління ДСНС області та аварійно-рятувальних служб.

About Федоренко Оксана

View all posts by Федоренко Оксана →

Залишити відповідь