На Чорному морі у селі Залізний Порт потонула трирічна дівчинка

1 липня сталась чергова трагедія під час відпочинку на морі. У селі Залізний Порт потонула 3-річна дівчинка. Вона перебувала на матраці з дорослою людиною. В якийсь момент дитину хвилею знесло з матрацу у воду. На жаль, поки її знайшли і дістали на поверхню, сталось незворотне.
Встановлено, що дівчинка прибула на відпочинок разом із бабусею та її співмешканцем із м. Кропивницький. Страшне лихо сталось у перший день прибуття на відпочинок.
За фактом загибелі дитини працівниками нацполіції відкрито кримінальне провадження.
Порада: ніколи не втрачайте дітей з поля зору під час купання в морі. Як правило, втративши контроль в воді, діти розгублюються і не завжди можуть вчасно почати кричати і кликати на допомогу. Малюків до трьох років взагалі не можна відпускати в самостійне плавання. Дітей до 1 року тримайте у воді виключно на руках.
Не потрібно відпливати від берега з малолітніми дітьми на матраці. Краще покатати їх уздовж берега, бажано одягнути на дитину надувні рятувальний жилет чи нарукавники. Саме ці предмети зможуть зіграти важливу роль для збереження життя ваших діток у непередбачуваній ситуації. Пам’ятайте, відпочиваючи з дітьми, не дозволяйте собі вживання алкогольних напоїв!

About Федоренко Оксана

View all posts by Федоренко Оксана →

Залишити відповідь