Потягів на курорти Херсонщини побільшає

Зпочатку липня поїздів до Новоолексіївки — вузлової станції у Генічеському районі – стане більше. Наразі ж їх лише два: з Харкова і Києва. Про додаткові напрями повідомляє сайт «Укрзалізниці».

Отже, крім двох столиць, з 4 липня можна буде доїхати до Івано-Франківська (по парних), з 6 липня — до Дніпра і Кривого Рогу (також по парних). На 10,12 і 14 серпня призначено потяг Генічеськ — Львів.

Тож мешканці Генічеська і Арабатської Стрілки сподіваються, що додаткові потяги стануть підмогою у проведенні курортного сезону. Поки ж деякі з них до нього… лише готуються.

Людей, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, дійсно менше. Не допомогло і відновлення автобусного сполучення. За словами начальниці Генічеської автостанції Євгенії Меркур’євої, пасажиропотік у порівнянні з червнем-2019 менший у рази.

Однак відпочивальники їдуть на море власними автівками.

«Сезон таки почався, — говорить власник сафарі-парку на Арабатській Стрілці Олексій Гетта. — Хто б там що не казав».

За словами Олексія Сергійовича, на його тварин заходять подивитися діти і дорослі (вікова категорія — від року до сімдесяти) з Київської, Кіровоградської, Вінницької, Дніпропетровської, Запорізької та інших областей.

«У окремі дні людей менше, ніж минулоріч, в інші —— так само», – додає Олексій Гетта.

Ціни на відвідання сафарі-парку, як і на проживання у приватному секторі, поки тримаються на рівні минулого року.

About Херсонець Олександр

View all posts by Херсонець Олександр →

Залишити відповідь