Представники Африканської пожежної місії (АFМ) із Сполучених Штатів Америки протягом тижня проводили тренінги та обмінювалися досвідом з рятувальниками Херсонщини

З 5 по 9 серпня на Херсонщині перебували представники Африканської пожежної місії (АFМ)із США. Це вже другий їх візит до Головного управління ДСНС України у Херсонській області.
Програма їх перебування була досить насиченою: протягом тижня представники пожежної служби США проводили теоретичні та практичні тренінги для херсонських колег і, звичайно, обмінювалися досвідом. Теми занять були дуже різноманітні. Це і «Соціальні медіакомунікації і маркетинг», «Дії рятувальників під час ДТП», «Психічне здоров’я пожежних», «Громадська пожежна безпека і профілактика», «Обвалення будівлі і порятунок постраждалих», «Операції з небезпечними речовинами». Понад 150 рятувальників з різних районів Херсонщини взяли участь у цих заходах. Всі тренінги обговорювалися учасниками, а під час практичних відпрацювань херсонські та американські рятувальники активно обмінювалися досвідом. Також, представники АFМ допомагають рятувальникам області різноманітним технічним оснащенням та обмундируванням, що значно поліпшує роботу з ліквідації надзвичайних ситуацій.
Перед від’їздом делегація Африканської пожежної місії зустрілася з Головою херсонської обласної Державної адміністрації Юрієм Гусєвим. Губернатор подякував американським пожежним за цінний досвід, надання гуманітарної допомоги рятувальним підрозділам та наголосив на необхідності подальшого розвитку довготривалих відносин з обласним відомством ДСНС для посилення рівня пожежної безпеки області.

About Федоренко Оксана

View all posts by Федоренко Оксана →

Залишити відповідь