Під дільницею на Херсонщині люди в камуфляжі та спортивному одязі “захищають” результати виборів

Дві групи людей – одну в камуфляжі, іншу в спортивному одязі – “засікли” спостерігачі Опори під дільничною виборчою комісією у селі Ювілейне, де сьогодні, 29 жовтня, відбувалися вибори в ОТГ

Біля ДВК №650532 у селі Ювілейне Ювілейнівської ОТГ увечері зібралися два окремі скупчення невідомих людей з автомобілями. Одна група – в камуфляжі, її представники назвалися учасниками АТО, друга – молоді хлопці в спортивному одязі.

Серед однієї з груп був присутній депутат обласної ради та кандидат до Ювілейної ОТГ від ВО “Батьківщина” Віктор Вєтров. Він заявив, що люди в спортивному одязі – його особиста охорона, вони перебувають біля дільниці з метою завадити порушенням та підкупу виборців.

Як у свою чергу повідомив голова Ювілейної ТВК Валерій Шлаган, люди у камуфляжі розмовляли з виборцями про те, за кого треба голосувати. Голова ТВК також повідомив, що виборці бояться писати скарги про такі інциденти. Люди у камуфляжі, за повідомленням учасників виборчого процесу, також намагалися напередодні голосування заночувати в приміщенні ТВК, нібито для того, аби охороняти бюлетені.

Окрім того, людей у військовому одязі, що перебували в автівці, яка кружляла навколо виборчих дільниць, бачили в Ювілейному та в селі Щасливе.

“Поліція має забезпечити охорону правопорядку на виборчій дільниці та відреагувати в порядку, визначеному законодавством, на можливі порушення, що мають місце, в тому числі відреагувати на заяви щодо можливого підкупу виборців”, – наголосили у зв’язку з цим в Опорі.

Нагадаємо, на більшості херсонських дільниць явка менша, ніж в середньому по Україні. Також нагадаємо, що на Херсонщині фіксують порушення на виборах.

Сьогодні вибори відбувалися у десяти об’єднаних територіальних громадах Херсонської області: Станіславській сільській та Білозерській селищній громадах Білозерського району, Борозенській сільській громаді Великоолександрівського району, Високопільській селищній громаді Високопільського району, Бехтерській та Чулаківській сільських громадах Голопристанського району, Костянтинівській сільській громаді Гроностаївського району, Іванівській селищній громаді Іванівського району, Ювілейній сільській громаді Олешківського району, а також Любимівській селищній громаді, до складу якої увійшли населені пункти Каховського та Горностаївського районів.

Залишити відповідь