Під час семінару з представниками громад та фахівцями з цивільного захисту обговорено питання створення Центрів безпеки у Генічеському районі

Сьогодні одним з пріоритетних завдань щодо забезпечення безпеки територій громад для органів місцевого самоврядування є створення Центрів безпеки та пожежно-рятувальних підрозділів місцевої пожежної охорони. Саме цьому питанню була приділена значна увага під час семінару для голів та фахівців з питань цивільного захисту Генічеської, Новотроїцької, Нижньосірогозької та Іванівської територіальних громад, а також для керівного та інспекторського складу районної служби ДСНС.

Захід відбувся 25 листопада на базі Генічеської районної адміністрації. А проводили його представники апарату Головного управління ДСНС, Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності  області.

Першочергово з головами територіальних громад обговорено мету  створення Центрів безпеки та який результат отримає населення громади після його відкриття. Необхідно розуміти, що Центр безпеки – це не тільки будівля, в якій зібрані усі екстрені служби, а й соціальний об’єкт, який надає упевненість кожному члену громади за свою пожежну безпеку, правоохоронний порядок території та своєчасну медичну допомогу.

Надзвичайно важливим завданням в процесі утворення Центрів безпеки є налагодження належного рівня взаємодії та співробітництва між відповідним органом місцевого самоврядування та районними підрозділами ДСНС області. Саме цей показник взаємодії і підтвердив сьогоднішній захід.

About Федоренко Оксана

View all posts by Федоренко Оксана →

Залишити відповідь