Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі в екосистемах!

З утриманням нехарактерної для української зими плюсової температури повітря у січні, спостерігається підвищення показника кількості пожеж у природних екосистемах. Так, вогнеборці ДСНС вже почали ліквідовувати численні пожежі трави, очерету та сухостою.
Зокрема, з початку року на території Херсонської області зареєстровано вже 17 випадків загорянь сухої трави та очерету на відкритих територіях. Пік таких пожеж припадає на 22-ге та 23-тє січня. У ці дні зафіксовано 13 пожеж очерету біля Херсону, в Олешківському, Голопристанському, Скадовському, Каланчацькому та Білозерському районах. Загальна площа гасіння перевищує 6 га.
Тож, зважаючи на небезпеку, яку становлять такі загоряння, Державна служба з надзвичайних ситуацій закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі у природних екосистемах шляхом випалювання сухої рослинності!
Пам’ятайте, що пожежі на відкритих територіях також можуть спричинити тяжкі наслідки, такі як поширення вогню на житлові будинки та поруч розташовані споруди, руйнування родючого шару ґрунту, а також загибель тварин!

About Федоренко Оксана

View all posts by Федоренко Оксана →

Залишити відповідь