Рятувальники під час рейду спілкувались з багатодітними родинами про важливе – пожежну безпеку побуті

Дорослі добре повинні усвідомлювати, що саме від них залежить життя дітей. На жаль, часто у масштабах України, саме пожежі забирають дитячі життя. Тому 19 листопада Головним управлінням ДСНС області спільно з керівником служби у справах дітей, начальником сектору цивільного захисту Корабельної районної у м. Херсон ради та журналістами  проведено рейд у багатодітних родинах, які опинились у скрутних життєвих обставинах.

Загалом на обліку у районної служби перебуває 92 таких родини, з яких майже половина багатодітні. Під час рейду відвідали саме багатодітні сім’ї у приватному секторі, які користуються пічним опаленням. Провідний інспектор Херсонського районного управління ГУ ДСНС області Юрій Фарина оглянув стан печей. І в двох родинах довелось зробити суттєві зауваження: в одній печі була тріщина, в інший відсутній металевий лист перед топкою. Господарі пообіцяли, що все виправлять, а рейдівці, що через деякий час завітають знову у гості. Поспілкувались і з дорослими, і з дітьми про важливе – пожежну безпеку у побуті. Розповіли про ті жахливі трагедії, що нещодавно стались в інших регіонах країни, і призвели до дитячої загибелі.

Тому ще раз до уваги всіх громадян основні правила пожежної безпеки на час опалювального сезону:

  • перш за все необхідно слідкувати за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтувати!
  • в опалювальний сезон не забувати очищати димарі від сажі хоча б один раз на три місяці.
  • забороняється: розпалювати печі легкозаймистими та горючими рідинами; залишати печі, в яких горить вогонь, без нагляду; доручати розпалювати їх дітям; сушити та зберігати на поверхні нагрівання опалювальних печей горючі предмети; категорично забороняється закривати піддувало опалювальної печі, коли там ще горить вугілля або є жар – це може призвести до отруєння чадним газом.

І загальне для всіх правило – не залишати без нагляду малолітніх дітей та тримати у недоступних для них місцях вогненебезпечні предмети.

About Федоренко Оксана

View all posts by Федоренко Оксана →

Залишити відповідь