Рятувальники Херсонщини демонстрували професійні та спортивні навики в обласних змаганнях з пожежно-прикладного спорту

12 червня на спортивно-тренувальному полігоні 17-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Нова Каховка відбулись змагання з пожежно-прикладного спорту, в яких взяли участь команди рятувальників із 21-го підрозділу обласної Держслужби з надзвичайних ситуацій. Вперше у змаганнях взяли участь і дівчата, які працюють у різних міських та районних підрозділах. Їх збірна команда складалась з шести учасниць.
Рятувальники демонстрували свої вміння та навики в ході двох спеціальних етапів, а саме: долаючи 100-метрову смугу з перешкодами; піднімаючись по штурмовій драбині на 3-тій поверх навчальної вежі.
У загальнокомандному заліку перемогу здобули рятувальники 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини Корабельного району м. Херсона. Друге місце виборола команда рятувальників Суворовського району м. Херсона, третє посіли новокаховчани.
Серед дівчат найкращий результат на двох етапах продемонструвала молодший сержант Аліна Гришанова, яка працює на посаді диспетчера 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Генічеська.

About Федоренко Оксана

View all posts by Федоренко Оксана →

Залишити відповідь