Рятувальники Херсонщини нагадують аграріям про важливість дотримання пожежної безпеки на час жнивної кампанії

20 червня інспекторським складом Голопристанського райвідділу ГУ ДСНС області проведено рейд полями сільськогосподарських підприємств району. Рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки під час підготовки та проведення жнив, а також інструктажі з питань пожежної безпеки з людьми, які були задіяні для роботи на різних видах сільськогосподарської техніки. Особливу увагу звертали на технічний стан комбайнів, стан забезпеченості зернозбиральних агрегатів, тракторів та автомобілів сертифікованими вогнегасниками, наявність хлопавок та лопат. Акцентували увагу на необхідності облаштування техніки задіяної у збиранні врожаю іскрогасниками.
Проте не всі фермери звертають увагу на рекомендації рятувальників. І як наслідок 19 та 20 червня в області сталося три пожежі на зернових масивах фермерських господарств.
Мабуть, аграріям необхідно замислитись, що важливіше – збереження врожаю чи економія на протипожежних заходах. Адже вогонь за сприятливих умов безжальний, а стигле зерно спалахує від найменшої іскри.

About Федоренко Оксана

View all posts by Федоренко Оксана →

Залишити відповідь