СБУ звинуватить мера Одеси Геннадія Труханова в державній зраді

Мер Одеси сепаратист

Шевченківський райсуд столиці зобов’язав слідчих Служби безпеки України порушити кримінальну справу за ст 111 Кримінального Кодекса України “Державна зрада” проти мера Одеси Геннадія Труханова за фактом спроби паралізувати роботу військового аеродрому “Шкільний”.

Про це повідомляє Херсон Таймс з посиланням на позивача – одеського адвоката Артема Карташова.

За його словами, з березня 2017 роки міська влада Одеси реалізувала схему виведення з державної в комунальну власність близько 90 Га єдиного діючого військового аежродрома в Одеській області “Шкільний”.

Землі, на яких розташований аеродром передані комунальним підприємствам” Міське капітальне будівництво “,” Міськзелентрест “і” Одесміськелектротранс “під зведення багатоквартирної забудову. В жовтні 2017 року прийнято рішення про розробку детального плану території, проектом якого передбачається, що значна територія аеродрому буде виділена під забудову, що зробить існування аеропорту неможливим “, – повідомив позивач.

Читайте також: В Одесі озброєні чоловіки намагалися захопити підприємство. ВІДЕО

Артем Карташов нагадав, як в жовтні минулого року “ТІТУШКИ” в інтересах приватних компаній, близьких до мера Труханова вчинили напад на військову частину і до сих пір її частина знаходиться під контролем приватних структур. Але, головне, за словами адвоката, що в цей же час Росія завершила відновлення військового аеродрому в Тирасполі, який здатний обслуговувати всі типи військової авіації.

Відкрите кримінальне провадження буде в центрі уваги Ради національної безпеки і оборони, які разділяють тривогу громадськості навколо ситуації з аеродромом” Шкільний “та на лінії кордону України з окупованої Росією частиною Молдови.

Труханов сепар

One Comment on “СБУ звинуватить мера Одеси Геннадія Труханова в державній зраді”

Залишити відповідь