Увага! Звернення до громадян у зв’язку із значним ускладненням погодних умов по області

У зв’язку з переміщенням серії південних циклонів 27-28 лютого та 1 березня 2018 року по Херсонській області очікуються складні погодні умови: сніг, хуртовини, 27 лютого сильний сніг, сильні хуртовини, на автошляхах ожеледиця, снігові замети, пориви північно-східного вітру 15-20 м/с, 27 лютого  місцями пориви 25-29 м/с.

У зв’язку з цим Головне управління ДСНС у Херсонській області звертається до громадян з проханням в дні несприятливих погодних умов утримуватись від поїздок на великі відстані власним автотранспортом та автобусним сполученням. Водіям рекомендуємо укомплектувати транспортний засіб сніговою лопатою, тросом, достатнім запасом пального та мати при собі термос із гарячим чаєм, заряджений мобільний телефон, теплі речі для можливості зігрітися у разі виникнення надзвичайної ситуації.

За таких погодних умов водіям слід бути вкрай уважними. Не забувати про паски безпеки, дотримуватися безпечної швидкості та дистанції, правил паркування.

До уваги водіїв вантажівок! При виборі маршруту руху пріоритет бажано надавати найбільш проїзним трасам обласного значення. Заздалегідь скоригуйте маршрути свого руху та будьте готові перечекати негоду на спеціально відведених для цього майданчиках.

Також у період сильних снігопадів звертаємося до громадян з проханням прибрати власний транспорт з вулиць, не перешкоджати руху пожежного та аварійно-рятувального автотранспорту, не перекривати проїжджі частини доріг, під’їзди до будинків.

Пішоходи, перш ніж вийти на проїжджу частину, упевніться, що до транспортних засобів достатня відстань для безпечного переходу дороги.

Шановні громадяни, пам’ятайте про безпеку на дорогах під час несприятливих погодних умов!

About Федоренко Оксана

View all posts by Федоренко Оксана →

Залишити відповідь