УКРОПівця Шевченка в Херсоні явно не чекають

Сьогодні, 27 жовтня 2018 року, в приміщенні Херсонського театру імені М.Куліша відбувся захід всеукраїнської політичної партії «УКРОП» пише видання Херсон Таймс.

В цілому, декларується, що захід проходить з метою вибору єдиного гідного кандидата від партії, який «здатен вивести країну з кризи». Виступати зі своїми програмами будуть народний депутат України Олександр Шевченко (пройшов по виборчому округу №83 як кандидат від БПП), заступник Голови партійного контролю Оксана Тунік-Фриз, а так же заступник Голови Київської міської організації УКРОП Ірина Головатенко.

Як ми бачимо, дана партія, при активній і потужній фінансовій підтримці і піарі створює видимість чесного вибору найдостойнішого, а так же формує образ ідеальної європейської демократії.

Але насправді, єдиним кандидатом від УКРОПУ (за відсутності реальної конкуренції) є бізнесмен А.Шевченко, відомий своїми не зовсім чесними справами в 90-і роки, бенефіціар мережі курортів готельно-розважальних комплексів «Буковель». Ця персона навіть не приїхала в місто з усіма учасниками «праймеріз» на партійному автобусі, а пересувається по території України на власному вертольоті «Bell-407».

Загалом, відразу видно «новаторський підхід чесного кандидата».

Про те, в соціальни мерехах повідомляють, що деякі херсонці підготувалися до приїзду УКРОПівців і розклеїли по місту листівки іронічного змісту про підготовлюваний заході.Мабуть, крім самих членів партії, більше ніхто в Херсоні «УКРОПУ» не чекає …

Залишити відповідь