У Бериславському районі відкрито місцеву пожежну охорону

31 липня відбулося відкриття місцевої пожежної охорони у с. Високе Бериславського району. У заході взяли участь заступниця начальника Головного управління ДСНС України у Херсонській області Катерина Гаврилова, голова Високівської сільської ради Євгенія Перевенко, начальник Бериславського районного підрозділу ГУ ДСНС області Ігор Бех, голова СТОВ «Берегиня» Віктор Деркач та інші.
Новостворений підрозділ пожежної охорони у цілодобовому режимі ліквідовуватиме пожежі на території Високівської сільської ради, до складу якої входять 4 населених пункти. А за необхідністю надаватиме допомогу на територіях сусідніх сіл.
Голова сільради Евгенія Іванівна Перевенко наголосила на необхідності створення місцевої пожежної охорони (МПО) для збереження від пожеж домівок людей, лісонасадження та великих площ врожаю. Коли доводилось викликати професійних рятувальників з Берислава, втрачався дорогоцінний час. За її ініціативи, яка була підтримана органами влади та спонсорами підготували документи, прийняли положення про МПО, забезпечили приміщенням та форменим одягом місцевих рятувальників. Тепер на загорання вони виїжджатимуть самостійно, а також будуть займатися профілактикою. Посильну допомогу новоствореній МПО надає і голова СТОВ «Берегиня» Віктор Деркач, який бажає, щоб місцеві мешканці мали надійних захисників у боротьбі з пожежами.
Заступниця начальника Головного управління ДСНС Херсонській області Катерина Гаврилова у свої промові щиро подякувала всім присутнім за небайдужість до безпеки людей, матеріальних цінностей і наголосила на важливості цієї події для місцевої громади.
Після урочистого «перерізання стрічки» місцеві рятувальники, які пройшли необхідне навчання продемонстрували свої навики під час гасіння «умовної» пожежі.

About Федоренко Оксана

View all posts by Федоренко Оксана →

Залишити відповідь