У конкурсі «Пожежний експрес-2018» учні показали відмінні знання

29 листопада на базі дитячого клубу-кафе «Золотий ключик» відбувся традиційний конкурс 1-2 класів навчальних закладів Дніпровського району м. Херсона «Пожежний експрес». У зборі-привалі взяли участь команди-екіпажі юних вогнеборців з 13-ти загальноосвітніх закладів.
Учасники виступали агітбригадами під гаслом: «до сузір’я майстрів». Конкурс складався з трьох завдань: «розминка», теоретичний «101 попереджає» і домашнє завдання. Готуючись до конкурсу, діти і їх вожаті відвідували заняття Школи безпеки в Херсонському Центрі позашкільної роботи, самостійно вивчали правила пожежної безпеки, разом з батьками та педагогами створювали наочність для тематичних виступів, зі своїми вожатими та педагогами оновлювали куточки протипожежної безпеки.
До організації та проведення конкурсу були залучені представники Херсонського добровільного пожежного Товариства України в Херсонській області, Дніпровського райвідділу ГУ ДСНС області, цивільного захисту виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради, педагогічні працівники та члени батьківських комітетів навчальних закладів міста.
Переможцями у тематичній вікторині «Пожежний експрес» стали учні загальноосвітніх шкіл №№ 48 і 50, за що і були заохочені організаторами конкурсу.

About Федоренко Оксана

View all posts by Федоренко Оксана →

Залишити відповідь