У Станіславській об’єднаній територіальній громаді ефективно працює місцева пожежна охорона

19 липня начальником Білозерського районного сектору Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій області проведено зустріч з головою Станіславської об’єднаної територіальної громади, у якій з 2015 року досить ефективно працює місцева пожежна охорона. Під час зустрічі перевірено боєготовність місцевої пожежної команди до реагування на пожежі, що виникають на підвідомчій території сільської місцевості. А це села Станіслав, Широка Балка, Софіївка. За результатами перевірки можна стверджувати, що формування готове до поставлених завдань. Також проводиться поступове осучаснення місцевої пожежної охорони, а саме придбано нові сучасні пожежні рукави, особовий склад забезпечено повсякденним форменим одягом, постійно проводяться ремонтні роботи для підтримання в справному стані пожежного автомобіля.
Підтвердженням ефективності роботи команди є десятки ліквідованих пожеж на території громади. Станіславською місцевою пожежною охороною могла б обслуговуватися і сусідня Олександрівка, що знаходиться на відстані близько 5 кілометрів. Проте Олександрівський сільський голова відмовляється об’єднуватися з Станіславською об’єднаною територіальною громадою та компенсувати пальне за кожен виїзд МПО. І дійсно, навіщо такі витрати? На виклик на безоплатній основі приїде пожежно-рятувальний підрозділ з райцентру, долаючи 30-кілометрову відстань і втрачаючи дорогоцінний час.
На жаль, те, що інколи відлік йде на секунди і така економія може коштувати життя, не для всіх є переконливим аргументом.

About Федоренко Оксана

View all posts by Федоренко Оксана →

Залишити відповідь