У Херсонській області ЗСУ почали стріляти

На Херсонщині почалися практичні заняття з бойовими та імітованими пусками зенітних керованих ракет по повітряних цілях повідомляє Херсон Таймс.

На державному випробувальному полігоні “Ягорлик” в Херсонській області почалися бойові стрільби, а також контрольні льотні випробування зенітних керованих ракет середньої і малої дальності.

Про це повідомляє Повітряних сил ЗСУ в Фейсбуці. Керує випробуваннями командувач Повітряних Сил ЗСУ генерал-полковник Сергій Дроздов. До проведення стрільб залучено екіпажі військової авіації, підрозділи зенітних ракетних, радіотехнічних військ, військ зв’язку і безпілотний авіація ПС ЗСУ, а також підрозділи протиповітряної оборони Сухопутних військ.

Відзначається, що для отримання бойового досвіду військові відпрацьовують практичні завдання з бойовими (і імітованими) пусками зенітних керованих ракет по повітряних цілях – безпілотним літальним апаратам.

“Бойові стрільби проходять виключно в повітряному просторі України, над відкритим морем, зі строгим дотриманням усіх норм міжнародного права”, – підкреслюється в повідомленні.

Військові закрили повітряний простір над зоною проведення ракетних стрільб, щоб не допустити трагічних інцидентів з цивільними літаками.

“Будь-які спроби втручання і звинувачення в створенні загрози для населення та об’єктів інфраструктури в зоні виконання практичних пусків зенітних керованих ракет може здійснюватися виключно в цілях провокації”, – підкреслюється в повідомленні.

Залишити відповідь