У Херсоні ледь не викрали дитину

У Херсоні у мікрорайоні Остров сталася спроба викрадення дитини. Про це на своїй сторінці пише Nyuta Levchenko:«Сьогодні вдень, район острова, мій син виходячи з магазину «гурман», по вул.Дорофеєва, натрапив на чорне БМВ, з тонованим склом, водій запропонував сісти в машину, нібито його мама чекає всередині. Батьки, будьте уважні, бережіть своїх дітей !!!»

Раніше такі випадки у були у Миколаївській області та сусідніх районах, але пильними батьками треба бути завжди, коли на дворі літо і тим паче пляжний сезон.

Як вберегти дітей від викрадачів?

По-перше, ніколи не залишайте маленьких дітей без нагляду, навіть якщо вам треба відійти всього на хвилинку. А тим паче – не просіть приглянути за малечою незнайомців.

По-друге, постійно нагадуйте дитині, що коли підходить чужа людина і хапає за руки, кудись веде, заманюючи цукеркою або ще чимось – треба одразу кричати і втікати.

По-третє, якщо дитину таки викрали і у неї з собою був телефон – негайно зверніться до оператора мобільного зв’язку з проханням допомогти встановити місцезнаходження телефону, також обов’язково зверніться до поліції.

І якщо є можливість, замініть дитині звичайний мобільний телефон на годинник із трекером, по якому ви завжди знатимете місцезнаходження дитини і зможете з нею зв’язатися. Або встановіть відповідну функцію стеження на тому, що є.

А ще придумайте кодове слово. І нехай ваша дитина запитує його у всіх незнайомців, які до неї підходять. Не знає – значить чужий. І треба від нього втікати.

Залишити відповідь