Факти, про які мовчать представники торгівлі та сфери послуг

Розпродаж в магазинах
Факти, про які мовчать представники торгівлі та сфери послуг
Які хитрощі приховують від нас продавці і постачальники різних послуг?
Читайте також: Марш нової Української Армії

1. При покупці автомобіля приїжджайте в автосалон в останній день місяця. Майже у всіх продавців є свій план продажу, тому, щоб збільшити свої показники за місяць, вони готові піти на вигідну для клієнта угоду.

2. Шампуні і краплі від бліх марні. Ванна з будь-яким людським шампунем позбавить вашу домашню тваринку від бліх і блошиного бруду.

3. Скажіть флористові про майбутнє весілля, і вартість букета зросте до небес.

4. Не кидайте відразу трубку, якщо вам дзвонить агент телемаркетингу (оператор кол-центру). Рано чи пізно вам подзвонять знову, так як ваш номер залишиться в базі даних. Якщо ви не хочете, щоб вас турбували знову, просто скажіть про це. За законом оператори зобов’язані виконати вашу вимогу.

5. Якби люди чистили зуби або використовували зубну нитку двічі на день належним чином, 90% дантистів залишилися б без роботи.

6. Якщо у вас немає багажу, то, незважаючи на загальні чутки, дешевше летіти довгим стикувальним рейсом.

7. Архітектурний проект дешевше замовити онлайн в інтернеті, ніж безпосередньо у архітектора.

8. Більшість чистячих засобів можна замінити звичайним білим оцтом, розведеним у воді, який, до того ж, вб’є 99,9% мікробів.

9. Якщо під час дзвінка на гарячу лінію вас перевели в режим очікування, який супроводжується мелодією, оператор все одно чує кожне ваше слово.

10. Більшість працівників роздрібної торгівлі знають, які товари будуть виставлені на розпродаж на наступному тижні. Запитайте про це, перш ніж щось купити.

 

 

Залишити відповідь