Херсонська область: каховські рятувальники отримали в дарунок тепловізор

Вже давно каховські рятувальники мають добрі відносини та плідно співпрацюють із підприємством ТОВ «АТ Каргілл». І така співпраця приносить свої плоди: керівництво підприємства добре розуміє потреби рятувального підрозділу для покращання в роботі під час ліквідації різних небезпечних ситуацій.
29 жовтня пожежно-рятувальний підрозділ Каховського району отримав від ТОВ «АТ Каргілл» тепловізор Flir K2 для використання під час проведення пошуково-рятувальних робіт на пожежах. Завдяки такому подарунку вогнеборці зможуть більш ефективно проводити пошук потерпілих і в інших надзвичайних ситуаціях, а також виявляти осередки найбільш інтенсивного горіння та проводити ефективне гасіння вогню.
На зустрічі начальник Каховського районного Управління ГУ ДСНС України у Херсонській області Ігор Берещенко подякував за цінний дарунок і, користуючись можливістю, розповів працівникам підприємства про правила пожежної безпеки у побуті під час осінньо-зимового періоду. Тим більше, що на підприємстві триває тиждень безпеки і кожен день присвячений визначеній темі. Наприкінці зустрічі рятувальники запросили всіх присутніх на екскурсії, що проходять у Каховському підрозділі щонеділі.

About Федоренко Оксана

View all posts by Федоренко Оксана →

Залишити відповідь