Херсонський депутат хоче взяти землю для тopгівлі тa poзваг

На сесію Херсонської міської ради виноситься питання про дозвіл Комунальному підприємству “Херсонський міський центр земельно-майнових відносин”, очолюваному депутатом Оленою Мазур, почати процедуру відведення в постійне користування ряду земельних ділянок під сезонну торгівлю, розміщення кафе і басейну. Відповідний проект рішення з’явився на сайті міськради.

У проекті зазначено, що Херсонський міський центр земельно-майнових відносин просить дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення з власності міста в постійне користування підприємства семи земельних ділянок:

по вул. Будівельників площею 170 кв.м – під майданчик для розміщення сезонної торгівлі;
по вул. Патона площею 100 кв.м – під кафе;
ще 8 соток по вул. Патона – під спортивний комплекс для жителів кварталу;
по вул. Патона площею 175 кв.м – під комплекс тимчасових споруд;
по вул. Патона площею 200 кв.м – під плавальний басейн;
по вул. Патона площею 550 кв.м – під об’єкти господарської зони пляжу;
по вул. Судозаводской площею 1250 кв.м – під човнову станцію.

24 жовтня цього року депутатська комісія міськради з питань містобудування, архітектури, комунальної власності та регулювання земельних відносин, членом якої також є Олена Мазур, попередньо погодила даний проект рішення (протокол № 56).

Де саме знаходяться ділянки в проекті не сказано.

Згідно із земельним законодавством комунальні підприємства мають пільгове право відводити землю в постійне (безстрокове) користування.

Однак зазначимо, що жодна із заявлених в проекті рішення видів використання земельних ділянок не відповідає предмету діяльності Херсонського міського центру земельно-майнових відносин.

Статутом підприємства передбачено, що воно створено для здійснення землеустрою та надання супутніх послуг.

Депутати Херсонської міської ради розглянуть проект рішення на черговій сесії, яка відбудеться 30 листопада. Питання стоїть в порядку денному під номером 61.

Залишити відповідь