Херсонські рятувальники обговорили з американською делегацією можливі напрями співробітництва у сфері ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території області

5 квітня в Головному управлінні Держслужби з надзвичайних ситуацій у Херсонській області відбулась зустріч з американською делегацією, до якої ввійшли представники Civil Military Support Element (Елемент цивільної військової підтримки).
Мета прийому — налагодження взаємної співпраці, опрацювання можливих напрямів співробітництва з рятувальним відомством у сфері забезпечення реагування та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території області.
Вітаючи гостей, начальник Головного управління Андрій Павленко зазначив, що обласна Служба порятунку відіграє важливу роль у питаннях цивільного захисту Таврійського регіону.
“Наші рятувальники віддано служать українському народу та стоять на варті безпеки громадян, захищаючи від наслідків надзвичайних ситуацій та подій. Не зважаючи на нашу сувору професію, ми завжди раді новим друзям, тож щиро сподіваюсь на налагодження плідних партнерських відносин», — сказав Андрій Павленко.
У рамках робочої зустрічі, херсонські рятувальники обговорили з американськими колегами низку важливих питань щодо покращення забезпечення пожежно-рятувальних підрозділів області.
Фахівці Служби порятунку презентували напрями роботи відомства, зокрема, протипожежний захист, особливо під час ліквідації пожеж на відкритих територіях регіону, діяльність піротехнічної та водолазної служб, зосередили увагу на підвищенні професійних навичок рятувальників шляхом проведення навчань та тренувань.
У свою чергу, представники американської делегації зазначили, що працюють з різними міжнародними партнерами, яким донесуть інформацію про ті потреби, що є першочерговими для надзвичайників Херсонщини.
У підсумку, від американської сторони надійшла пропозиція щодо розвитку двосторонніх відносин шляхом подальшої розробки і реалізації спільних проектів з міжнародними партнерами – донорами гуманітарної допомоги.

About Федоренко Оксана

View all posts by Федоренко Оксана →

Залишити відповідь