Російські тюремщики заперечують погіршення стану Сенцова

У російській пенітенціарній службі стверджують, що стан Олега Сенцова задовільний.

Як пише видання Херсон Таймс, Сенцов голодує вже 90-й день.

Федеральна служба виконання покарань Росії заявила, що інформація про погіршення стану здоров’я українського режисера Олега Сенцова не відповідає дійсності. Прес-служба російської пенітенціарної служби заперечила повідомлення ЗМІ, що Олег Сенцов “схуд на 30 кілограмів”.

Нагадаємо, Олега Сенцова утримують у колонії суворого режиму в Ямало-Ненецькому автономному окрузі, відомій як “Білий ведмідь”. Він голодує вже 90-й день. Він розпочав свою безстрокову акцію протесту 14 травня з вимогою звільнити всіх українських політв’язнів у РФ.

У службі виконання покарань Росії стверджують, що Олег Сенцов перебуває під індивідуальним медичним спостереженням, йому призначили підтримувальну терапію.

“На сьогодні дефіциту маси тіла і погіршення стану здоров’я не спостерігається. Від запропонованої госпіталізації в лікарню засуджений відмовився в письмовій формі. Показань до екстреної госпіталізації не встановлено”, – йдеться в заяві пенітенціарного відомства РФ, цитує агентство “Інтерфакс”. У ФСВП твердять, що стан здоров’я українського режисера задовільний.

 

Залишити відповідь