Побоїще в Керчі: через плутанину російські спецназівці стріляли один в одного

Депутат з комітету Верховної Ради з нацбезпеки Дмитро Тимчук заявляє, що розстріл в Керчі організували російські силовики. Про це пише видання Херсон Таймс

Група Інформаційне Опір-Крим заявила, що масове вбивство в керченському коледжі відбулося в результаті неузгодженої спецоперації російських спецслужб. Про це в Facebook повідомив координатор групи, народний депутат Дмитро Тимчук.

За даними Інформаційного опору, на самому початку подій в коледжі, які влаштував студент Владислав Росляков, до місця трагедії оперативно прибула “група спецназу (не виключено,« Росгвардіі »або підрозділу ГУ ГШ ЗС РФ (ГРУ), дислокованого в Криму)”.

Паралельно на місце події прибула група співробітників ФСБ, яка, за інформацією Тимчука, прийняла спецназ за терористів і відкрила по ньому вогонь. Спецназ нібито відступив до коледжу і забарикадувався в одному з його приміщень. При цьому співробітники ФСБ продовжували вести вогонь в напрямку коледжу.

За даними ІС, в будівлі коледжу прогриміло два вибухи різної потужності, а більшість загиблих і постраждалих отримали поранення нібито з нарізної вогнепальної зброї, а не помпової рушниці, з якого, за офіційною російською версією, вів вогонь Росляков.

Організатори теракту на певному етапі зрозуміли, що події розвиваються не за сценарієм, виконавець вийшов з-під контролю і його фізичну ліквідацію необхідно проводити на об’єкті, а не після виходу в умовлене місце, щоб він не потрапив живим або пораненим в руки ФСБ або МВС . Саме для цього в коледж і була послана ліквідаційна команда “, – пише Тимчук.

У прес-службі прокуратури Криму, яка відкрила кримінальну справу щодо подій у Керчі, повідомили , що прокуратура взяла викладену Тимчуком інформацію до відома і, можливо, в подальшому буде розглядати її як одну з версій в розслідуванні.

За даними слідства, 17 жовтня студент четвертого курсу коледжу в окупованій Керчі 18-річний Владислав Росляков прийшов до навчального закладу, привів в дію вибуховий пристрій і відкрив стрілянину. За останніми даними, загинула 21 людина, до 40 отримали поранення. Більшість з них – учні коледжу. Сам нападник, за інформацією російських правоохоронців, застрелився.

Залишити відповідь