Обережно реклама: херсонські реалії

Кожного дня, перебуваючи на автодорогах та тротуарах   обласного центру херсонці знаходяться у небезпеці.  Усе місто, наче нашпиговано величезними рекламними щитами, які немов би потойбічні монстри нависають над людьми та автомобілями.

З одного боку добре, тому, що не видно неохайних будинків, які стоять десятиріччями з занедбаними фасадами, а з іншого життя кожної людини знаходиться у постійній небезпеці внаслідок можливого падіння біг-бордів.

Зокрема, більшість рекламних носіїв встановлено у законний спосіб, тобто після отримання відповідного дозволу та наявності технічної документації. Саме технічна документація (розрахунки будівлі, їх схеми тощо) надає гарантію безпеки функціонування   біг-бордів.

Скептики можуть стверджувати про необхідні хабарі, довгі черги для отримання папірців. Запевняємо вся процедура прозора та необхідна для попередження можливого настання надзвичайної пригоди.

Причина встановлення біг-бордів у протиправній спосіб – це насамперед жадібність, байдужість до людей та бажання будь-якою ціною отримати прибуток.

Лідером незаконно встановлених біг-бордів було та залишається рекламне агентство «Світ Інформ», яке пов’язують з Устином Мальцевим, колишнім керівником Херсонської екологічної інспекції.

Дорогі херсонці будьте уважні перебуваючи поруч із конструкціями даного агентства значна частина рекламних щитів якого не має технічної документації, насамперед будьте уважні під час сильних вітрів та тривалих опадів.

Шановні політики та юридичні особи, перед обранням рекламного агентства для розміщення власної реклами перевірте законність встановлення їх засобів реклами, тому що саме ваше зображення може забрати життя людини в разі можливого падіння конструкції, встановленої з порушеннями будівельних вимог.

Залишити відповідь