Будівельна компанія екс-заступника голови ОДА могла неякісно виконати ремонт покрівлі херсонської школи

Херсонська школа №56 перейшла на дистанційне навчання. Причина – виявлення тріщин та пошкоджень конструкції покрівлі. Про це повідомляє прес-служба міськради.
Дирекція школи невідкладно звернулися з проблемою до управління освіти міськради та вжила усіх необхідних заходів задля забезпечення безпеки дітей. Зокрема, уроки фізичної культури тимчасово проводитимуть на спортивному майданчику школи, а також обмежено доступ дітей до потенційно аварійних ділянок.

«Представниками управління освіти, матеріально-технічного відділу, підрядником, що ремонтував дах, здійснено технічний огляд, зустріч заактовано. У ході огляду виявлені проблеми, тому для вирішення ситуації вже сьогодні запрошено спеціалістів для отримання експертних висновків, щоб встановити наскільки небезпечною є ситуація та причини її виникнення. На період з’ясування обставин дирекції закладу рекомендовано тимчасово перевести дітей на дистанційне навчання», – зазначила начальник управління освіти міськради Наталя Журженко.

За її словами, наразі управління освіти направило офіційного листа підряднику з повідомленням про проблему, запросило експертів для отримання оцінок. Окрім того, питання обов’язково розглянуть на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій найближчим часом, де, враховуючи висновки спеціалістів, приймуть рішення щодо подальших дій.

Варто зазначити, що ремонт покрівлі школи №56 виконувався у 2019 році. Тендер на відповідні роботи виграла компанія ТОВ “Хімекопром”, яка належить екс-заступнику голови Херсонської ОДА та колишньому депутату облради Олександру Адамчику. Виконання ремонту обійшлося бюджету міста в 5,5 млн гривень, зазначено на порталі “007”.


Сам Олександр Адамчик журналістам “Суспільного” заявив, що крапку в “будівельному питанні” має поставити відповідна експертиза.

Ми вважаємо, що крапку у цьому питанні має поставити будівельна експертиза, яка має визначити марку розчину, на яку була покладена силікатна біла цегла і чи відповідає вона тим заявленим параметрам”, – заявив Адамчик.

Чи будуть подаватися заяви до правоохоронних органів за можливими фактами неналезного виконання ремонту компанією ТОВ “Хімекопром”, в міськраді поки не повідомили.

Джерело

Залишити відповідь