Чергова афера «друзів Медведчука», або як власники судна МРІЯ під «шумок» паливо вкрасти намагалися

Несподіваний розвиток отримала давня історія з судном МРІЯ, яке в серпні 2019 року СБУ і ДПСУ заарештували і доставили в порт Херсона у зв’язку з постачанням палива окупаційним силам РФ в м Севастополь.Так, 7 жовтня ц.р. українські правоохоронці нарешті здобули перемогу – після довгих розглядів суд передав Мрію в управління АРМА – державного агентство з розшуку та управління активами. Ухвала про це з’явилася в єдиному реєстрі судових рішень.

На цьому, здавалося, можна поставити крапку, але …

Розуміючи марність своїх спроб законно повернути судно-контрабандист, власники Мрії відкликали свою ж скаргу на її арешт (реєстр судових рішень) і вже 16 і 17 жовтня вирішили атакувати … апеляційний суд м.Херсона, розкручуючи через проросійські ЗМІ провокаційну агітаційну кампанію проти українських правоохоронців і суддів.
Чому така активність, запитаєте Ви? А ось навіщо – поки правоохоронці відволіклися на незрозумілий і нелогічний мітинг, до Мрії з борта швиденько підійшло інше орендоване судно ДЕСНА, яке під шумок спробувало перекачати близько 2 тисяч тонн нерозмитненого дизеля ціна якого, на хвилиночку, становить понад 1,5 млн. Доларів США .

Зрозуміло, чому заради такого куша був найнятий десяток активістів з плакатами, які, до слова, відпрацювавши проплачений час згорнулися хвилина в хвилину, як закінчилася оплата.

На жаль для власників, правоохоронці виявилися не з боязкого десятка і блокували спробу фактично контрабандно вивести нерозмитнене паливо.

Чи то від злості, чи то від безсилля, чи то з якихось інших невідомих нам мотивами, після всього це на Мрії вивісили банер вже не до суду, а до СБУ – «СТОП СБУ» і «МРІЯ захоплений 39 ДЕНЬ» (все б нічого , але навіть за їхньою логікою МРІЯ затримана 55 днів. чи то вони рахувати не вміють, чи то операція готувалася заздалегідь, але довелося трохи відкласти, а на нові плакати грошей вже не залишилося).

Джерело: Нескучный Крым

Залишити відповідь