Чергові інтриги навколо російського судна «Мрія»

У серпні 2019 року українські прикордонники затримали Російське судно «Мрія», яке займалось постачанням палива окупаційним силам РФ до м. Севастополь.
Вказане судно було заарештовано відповідно до чинного законодавства та доставлено в порт м. Херсон для проведення невідкладних слідчих дій.
Після арешту «Мрії» власники декілька разів вдавались до невдалих спроб повернути судно, і врешті самі ж відкликали свою скаргу .
Однак, спроби повернути корабель продовжились і 16, 17 та 21 жовтня росіяни вирішили ініціювати атаку на суди, поширюючи через ЗМІ антиукраїнську агітаційну кампанію проти національної судової системи.
Крім того, представники країни агресора найняли понад десяток т.зв. «активістів» з плакатами, які повністю відпрацювали проплачені їм кошти.
Поки відбувався заздалегідь підготовлений мітинг, ціллю якого було відвернення уваги, орендоване судно «ДЕСНА» спробувало перекачати з «Мрії» близько 2-х тисяч тонн нерозмитненого палива на понад 1,5 млн. доларів США. На щастя, намірам злочинців здійснитись не вдалося завдяки злагодженій роботі правоохоронних органів.
Після перелічених вище подій можна констатувати факт про спроби з боку представників РФ дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в регіоні, використовуючи підконтрольні їм ЗМІ та громадські організації для повернення контрабандистського судна на анексовану територію, щоб в котре на весь світ заявити про чергову перемогу «великой росии».

Залишити відповідь