Фігурант скандалу зі шкільним харчуванням у Херсоні планує балотуватися до Верховної Ради

Фігурант скандалу, пов’язаного з “тендерною мафією” та організацією харчування учнів херсонських шкіл та дитячих садків планує балотуватися до Верховної Ради по 184 округу.
Мова йде про Олега Баркаренко – колишнього депутата Дніпровської райради Херсона від партії “Блок Петра Порошенко” та власника компанії ТОВ “Дом Юг Сервіс”, яка засвітилася у розслідуваннях журналістів щодо так званої монополії на харчування в управлінні освіти міста.

Декларацію кандидата в нардепи Баркаренко подав до Нацагентства з питань запобігання корупції. В ній він вказав житловий будинок, склади, гараж і магазини у Херсоні та земельну ділянку в Козачих Лагерях. Їздить екс-депутат райради на Renault Trafic 2007 року випуску. Незважаючи на доволі успішний бізнес на тендерах від управління освіти, дохід у 2020 році Баркаренко склав лише трохи більше 235 тисяч гривень. Хоча загалом, за даними порталу державних закупівель “Prozorro”, компанія “Дом Юг Сервіс” уклала договорів з “бюджетниками” на суму майже 52 мільйони гривень.

Як раніше повідомляв “Newtime Херсон”, в своїй же компанії Баркаренко став номінальним директором. Всі питання щодо тендерів від управління освіти Херсонської міськради в “Дом Юг Сервіс” вирішує заступник директора – донька скандально відомого начальника управління освіти Юрія Ніконова. Останній же, попри звільнення, продовжує неофіційно керувати освітянами міста та сидить на бюджетних потоках.

Від якої партії буде балотуватися Олег Баркаренко, поки невідомо. Додамо, що у 2020 році він намагався потрапити до Херсонської міськради по спискам партії ВО “Свобода”, але марно.

Джерело

Залишити відповідь