З України до Італії запустять пором: подробиці

Незабаром з українського Чорноморська до італійського Барі можна буде дістатися не тільки літаком чи суходолом, але й за допомогою порому. Як повідомляє Херсон Times з посиланням на «Урядовий портал», про це домовилась делегація українського уряду під час нещодавнього робочого візиту до Італії.
На урядовій Facebook-сторінці наводиться наступна довідкова інформація про італійський порт:

«Барі – приморське місто у Південній Італії. Це одне з найбільш значних міст регіону поряд з Неаполем, великий туристичний і економічний центр, та найбільший пасажирський морський порт Адріатичного моря. Чорноморськ – один з найбільших портів України, вантажообіг якого в 2018 році складав 21,5 мільйона тонн».

Поки що невідомо, коли саме збираються запустити пором, та скільки триватиме подорож. Також поки немає інформації про те, скільки коштуватимуть квитки та яка буде вартість перевезення автомобілю цим рейсом.

Як відомо, з Чорноморську поки що ходить лише один грузопасажирський пором у напрямку грузинського Батумі. Вартість проїзду до цієї кавказької країни для одного пасажира становить від 3400 до 9600 грн. (в залежності від класу каюти). Перевезення легкового автомобілю до Батумі або в зворотному напрямку коштує 10450 грн.

Залишити відповідь