Online-квитки і диспетчерська в телефоні: харківський перевізник готовий побудувати в Каланчаку сучасний автовокзал

Великий український оператор пасажирських перевезень, що здійснює обслуговування пасажирів в Харківській, Миколаївській та Донецькій областях, готовий взятися за будівництво і обслуговування нового автовокзалу на КПВВ “Каланчак” на адміністративному кордоні з окупованих Кримом в Херсонській області, повідомляє видання Херсонці.
Як повідомляється у відкритому листі-пропозиції, яке ПАТ “Харківське підприємство автобусних станцій” направило голові Херсонської обласної державної адміністрації Юрію Гусєву, підприємство готове брати участь у нинішньому облаштуванні КПВВ “Каланчак” шляхом співфінансування або повного фінансування давно назрілого будівництва автовокзалу, а також – здійснювати його подальше обслуговування.

Як своїх достоїнств компанія вказує великий досвід пасажироперевезень по Україні (більше 10 млн пасажирів на рік) і знання особливостей роботи перевізника саме в прикордонних зонах. Також в ПАТ нагадали, що у їхніх пасажирів з’явиться можливість купувати квитки не тільки на всіх автостанціях України, а й online, і в терміналах самообслуговування, і в відділеннях ПриватБанку. Ще один бонус – можливість відстежувати через смартфон статус рейсів, час відправлення та прибуття потрібного автобуса.

Створення сучасної автостанції в поєднанні з цифровими рішеннями зробить процес отримання пасажирами транспортних послуг на пропускних пунктах сучасним і комфорт, запевняють ПАТ “Харківське підприємство автобусних станцій”.
Нагадаємо, в липні президент України Володимир Зеленський під час наради в Херсоні доручив новопризначеному голові Херсонської обласної державної адміністрації Юрію Гусєву забезпечити якісну реалізацію проектів з облаштування КПВВ “Чонгар” і “Каланчак” вже до кінця цього року. Гусєв в свою чергу заявив, що режимні зони на КПВВ «будуть принципово новими, але тимчасовими спорудами, а створення сервісних зон, які будуть включати в себе центри надання адмінпослуг».

Залишити відповідь