Херсон – нове місто в маршрутній мережі Ірландського лоукоста Ryanair

Лоукост авіакомпанія Ryanair буде літати із ще одного міста України! В кінці грудня цього року ірландський лоукост відкриє рейси Херсон – Краків!
Сьогодні у Києві на прес-конференції комерційний директор компанії Ryanair Девід О’Брайан повідомив про розширення маршрутної мережі Ryanair і відкриття нових рейсів з України.

Ryanair в грудні розпочне польоти з Херсона (п’ятого міста для Раянейр в Україні), а також розширить географію польотів з Харкова рейсами в Будапешт і Варшаву з літа 2020 року.

“Ryanair із задоволенням оголошує ще більше дешевих маршрутів з України на наступне літо, що поєднає українців з друзями, родичами та бізнесом по всій Європі. Наш рекордний розклад на літо 2020 року включає 43 маршрути (3 абсолютно нових), що дозволить перевезти більше 2 мільйонів пасажирів через 5 українських аеропортів та забезпечить понад 1500 робочих місць” – додав Девід О’Брайан.

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій уточнив, що рейс Херсон – Краків буде відкритий з 21 грудня і буде виконуватися двічі на тиждень.

Залишити відповідь