Херсонська нафтоперевалка заявила про відновлення прийому танкерів

На 9 жовтня призначено аукціон з продажу державною виконавчою службою Міністерства юстиції Херсонського нафтоперевалочного комплексу. Майно виставлено на торги в рамках виконавчого провадження по зверненню стягнення на нього у рахунок погашення заборгованості за наданими Нацбанком кредиту рефінансування Реал Банку.
Початкова ціна реалізації – 201 500 000 грн.

Як повідомляє oilpoint.com.ua, ГП «Підприємство по забезпеченню нафтопродуктами», яке до недавнього часу керувала Херсонським нафтоперевалочний комплексом, відновлює роботу комплексу на прийом танкерів з законтрактованим об’ємом дизельного палива.

Вр. і. о. директора ДП «ПЗНП Ярослав Ковалевський» підтвердив готовність підприємства до прийому 4-х танкерів з законтрактованим об’ємом дизельного палива до 20 тис. т в зв’язку з дефіцитом на ринку.

17 вересня «Підприємство по забезпеченню нафтопродуктами», яке до цього часу працювало на Херсонському НПК, зупинило прийом нафтопродуктів і повідомило про початок процесу передачі майна комплексу новому керуючому. На «ПЗНП» розміщений 13 тис. Т нафтопродуктів, які повинні бути видані одержувачам.

Залишити відповідь