Херсонські вовки в шкурах овець

У той час, коли Україна прагне стати дійсно незалежною державою, знаходяться люди, які докладають безліч зусиль щоб не дати цьому статися.
У цьому контексті, хочеться звернути увагу жителів Херсонщини на дуже відому особистість Катерину Самойлик, в далекому минулому нардеп кількох скликань від КПУ, заслужений вчитель України, керівник місцевих політичних організацій орієнтованих на Росію.
Україна веде запеклу війну з Росією, а інші (мається на увазі К. Самойлик), намагаються домовитися про «перемир’я» з лідерами псевдореспублик ЛНР/ДНР. Мало хто знає, що Катерина Самойлик є лідером Херсонського осередку політичної партії “Розумна сила”, яка за чутками фінансується з фонду В. Путіна. Навесні цього року, зазначена партія збирала підписи по регіону на підтримку прийняття так званої “декларації миру”. Як вказувалося в цьому документі, сторонам конфлікту, а це Україна і псевдореспубліки Л/ДНР, пропонувалося припинити військові дії і відновити торговельні відносини. Як? Як, вибачте, після п’яти років війни, люди, які не мають відношення до органів влади і не мають права діяти від їх імені, їздять на тимчасово-окуповані території України і пропонувати перемир’я? По-моєму, це пряме що не є здача державних інтересів.
Крім цього, щодня ми бачимо спроби «агентів Кремля» піддати критиці і висміяти зусилля держави в отриманні Томосу Православною церквою України. Таким чином, намагаючись посіяти ворожнечу між українцями і повернути вплив Росії через релігійну сферу в нашій країні.
Так от, в середині квітня цього року в Будапешті з ініціативи Міжнародного громадського Фонду Єдності православних народів» за підтримки Російської Православної Церкви пройшла міжнародна конференція з просування ідеологи возз’єднання православ’я в країнах Європи. Участь у цьому з’їзді взяли офіційні представники 26 країн, у тому числі і від України.
Як стало відомо, офіційними представниками від України були екс-нардеп Катерина Самойлик і церковно-громадський діяч, головний редактор прес-служби УПЦ МП Василь Анісімов (кому цікаво може ознайомитися з результатами даного з’їзду).
Хто ж уповноважив їх представляти Україну на цьому заході? І взагалі, чи мали право їхати і щось говорити від імені мільйонів українців на сходці російських пропагандистів? Як з’ясувалося, пані Самойлик з 1999 року є керівником Українського відділення Міжнародного громадського Фонду єдності православних народів і регулярно відвідує такі з’їзди. І це в той час, коли на сході України йде війна!
Зараз же, К. Самойлик спокійно займається політичною діяльністю і намагається донести населенню півдня України ідеї про відновлення відносин з РФ, об’єднання православних народів країн колишнього Радянського союзу і т. д.
Країна повинна знати своїх героїв… і людей, які працюють проти цієї держави!!!

Залишити відповідь