Херсонсонщину готують для “здачі” російському олігарху Новинському?

Хтось впевнено зливає партію Слуга Народу в Херсоні Новинському. Судіть самі: єдиним кандидатом від сил екс-регіоналів по 183-му мажоритарному окрузі йде Василій Фєдін, людина олігарха Новинського. По 182-му мажоритарному окрузі йде сам Новинський.
Проте, відомо, що технічним самовисуванцем йде екс-губернатор Гордєєв, завдання якого рейтинг Путілова розірвати по 183-му. Семенчев буде розривати Путілова по Антонівці в межах того ж 183-го округу.
По 182-му лише Рожков Юрій міг би дати відсіч Новинському. Але, щоб перемогти на цих округах Новинському, треба збити партію Слуга Народу і тут починається найцікавіше. На перший погляд неадекватна ситуація в середині сил команди Зе: дивним чином з’являється інформація про так званих “парашутистів”, а самих членів команди Зе наче не існує. Потім Мережею поширилась інформація про торги за округи в середині команди Зе і ось – осередки активістів Зе вибухнули.
Завтра до Президента та Голови партії їде група команди Зе зі зверненнями, що саме вони мають право висувати своіх кандидатів хоча б від мажоритарних округів, більше того, люди, які є ДВКашною сіткою команди Зе обурені тим, що пан Юрій Соболєвський, претендуючий на посаду губернатора Херсонщини від сил Президента, практично робить усе, щоб реальні кандидати від Слуги Народу Херсонщини не пройли кандидатами по мажоритарних округах, бо він зайнятий лобіюванням свєі посади, або, як припускають люди, вступив у змову з представниками Новинського і навмисно по-суті зливає партію та її шанси на виборах у Херсоні.
Більш того, ситуацією члени команди Зе в регіоні на стільки обурені, що реально впевнені що саме Соболєвський, який був довіреним лицем команди “ЗЕ” з Києва у Херсоні під час Президентськоі кампаніі, але не став авторитетом ні для кого з активу команди Зе? Очевидно, що активісти команди Зе, які їдуть до Д.Розумкова та Президента хочуть врятувати репутацію партії, хочуть розуміння своєї дотичності до розбудови держави в лавах партіі Слуга Народу, а головне – не дати олігарху Новинському, а практичну Путіну через політичний процес парламентських виборів – окупувати Херсонщину. але все ж питання: так хто ж зливає партію Слуга народу під Новинського – залишаєтьмя відкритим…

Залишити відповідь