Коломойський назвав ім’я ймовірного прем’єра при Зеленському

Новий прем’єр-міністр міг би збалансувати політичні сили в Україні. Про це в інтерв’ю виданню РБК-Україна розповів олігарх Ігор Коломойський.
За словами Коломойського, чинний глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков потенційно міг би очолити уряд.

Зокрема, олігарх, який зараз живе в Ізраїлі, прогнозуючи майбутнє глави МВС Авакова, не виключив, що він може стати прем’єр-міністром.

«Може, чому ні. Він може бути як компроміс між багатьма, навіть не йдучи на парламентські вибори », – пояснив свою точку зору Коломойський.

Він також стверджує, що в майбутню Раду можуть потрапити «Слуга Народу», «Батьківщина», політичні сили Анатолія Гриценка і Олега Ляшка, а також деякі вихідці з «Опозиційного блоку».
«А коли вся ця історія відбудеться, то повинна бути коаліція, правильно? Аваков буде, напевно тією людиною, яка зможе збалансувати. Мінімум залишиться міністром внутрішніх справ, мінімум », – резюмував Коломойський в спілкуванні з журналістами.

Раніше повідомлялося про те, хто може стати прем’єр-міністром під час першого президентського терміну Володимира Зеленського. На думку ряду експертів, після закінчення формування парламентської більшості «під Зеленського» посаду буде відведена Валерію Хорошковському.

«Після закінчення формування парламентської більшості« під Зеленського »ця посада буде відведена Валерію Хорошковському, який разом з Ігорем Коломойським, є одним з бенефіціарів команди. Саме Хорошковському Зеленський може бути зобов’язаний за частину команди», – говорить джерело.

Також цілком імовірно, що пост збереже за собою Володимир Гройсман, який стане «перехідним прем’єром» на період до термінових парламентських виборів восени. «У цьому випадку Гройсман та Арсен Аваков зосередять у своїх руках майже всю повноту влади на півроку», – каже політолог Денис Гаєвський.

Залишити відповідь