Кремль зробив заяву, українці в шоці: “Готові обміняти Донбас на…”

У президента Росії відкрито заявили, навіщо розв’язали криваву війну на Донбасі
Відповідна заява прозвучала в ефірі пропагандистського ток-шоу на телеканалі «Росія 1», повідомляє Херсонщина 24.Зокрема, один з головних людей президента країни-агресора Олексій Рощин заявляє, що Кремль свідомо почав війну на Донбасі, щоб змусити Київ визнати окупацію Криму.

За словами прокремлівського політолога, Донбас насправді Росії не потрібен і він тільки приносить шкоду.
«Для Росії взагалі Донбас – це типова валіза без ручки. Його і нести важко, і кинути шкода. А найголовніша проблема, що валіза ще й чужа», — зізнався один з міністрів Кремля.

“І що з ним далі робити? Саме тому Росія робить все. Адже не будемо самі дітьми – Донбас з чого почався? Ми хотіли обміняти Донбас на Крим. Донбас віддаємо, а Україна визнає Крим”, – підсумував в ефірі пропагандистського ток-шоу Олексій Рощин.

Політичний радник президента України Микита Потураєв раніше заявляв, що Володимир Зеленський ніколи не піде на визнання Криму російським в обмін на повернення Донбасу під контроль Києва.

“Зеленський ніколи не піде на розмін Криму на Донбас або навпаки. Як це не назви, це все одно було б помилкою. Це було б зрадою громадян України, які зберігають українські паспорти, як би ризиковано це не було в Криму під окупацією”, – заявив Потураєв.

Залишити відповідь