Літні канікули 2019: коли і скільки будуть відпочивати школярі

В 2019 школи влаштують останні дзвінки раніше, ніж звичайно. Літні канікули 2019 почнуться для українських школярів традиційно після того, як відлунають останні дзвінки.
Для учнів 2-8 класів це станеться 23-24 травня, для старшокласників – 24 травня, а першокласники “відкриють сезон” 20-21 травня, передає “Сегодня”.
Так, звичайно заходи до заключного шкільного дня навчального року організовують до останньої п’ятниці травня. Але в 2019-му було прийнято рішення не тягнути до 31 числа, а влаштувати свято на неделю-півтори раніше.

У шкіл є право самостійно вирішувати, коли влаштовувати канікули для учнів – у Міністерства освіти і науки України є право тільки встановлювати дату початку навчання. Головне, щоб канікули протягом навчального року в цілому становили мінімум 30 днів.

При цьому традиційно склалося так, що канікули восени і навесні тривають по одному тижню, а взимку можна відпочивати дві. Втім, на розклад надають вплив такі чинники, як особливості умов для навчання, карантини, погодні складності та інші нюанси.
Обов’язковою є те, що навчальний рік повинен завершитися не пізніше за 31 травня, а починається в перший будній день осені, який в 2019 році припадає на 2 вересня.

Залишити відповідь