Майбутня перша леді: цікаві факти про дружину Зеленського

Мережа продовжує кипіти після інформації про те, що Володимир Зеленський вирішив висунути свою кандидатуру на президентських виборах, і ось в центрі уваги, опинилася також його дружина Олена Зеленська, про це пише Херсон Таймс.

Однією з найбільш обговорюваних новин на початку Нового року 2019 стала заява Володимира Зеленського про його плани на участь в президентських перегонах.

Після численних чуток і спекуляцій на тему стало відомо, що Володимир Зеленський йде в президенти.
Чи вийде у нього домогтися гарних результатів чи ні, ми дізнаємося навесні, а поки що у нас з’явилися цікаві факти про дружину поки ще артиста Володимира Зеленського – Олену Зеленську. Вона часто залишає в тіні свого знаменитого чоловіка і не присутня в соцмережах. Лише зрідка вона з’являється на фото свого  знаменитого чоловіка.
І щоб пролити світло на особистість Олени Зеленської, ми зібрали цікаві факти, які можна знайти про пару
Володимир Зеленський і Олена Зеленська в Мережі.


1. Дівоче прізвище Олени Зеленської – Кияшко. Вона народилася в місті Кривий Ріг в лютому 1978 року
року.
2. Вчилася в одній школі в паралельних класах з майбутнім чоловіком, але вони і не підозрювали про існування один одного. Спілкуватися почали, тільки коли закінчили школу, вступивши до різних ВУЗів вони випадково зустрілися на вулиці.
3. Раніше вона розповідала, чим захопив її Володимир Зеленський: «Він привернув мене порядністю,
інтелігентністю, дотепністю. І потім, мені ніколи з ним не було нудно!».
4. Цілих 8 років Олена Зеленська чекала пропозицію одружитися від Володимира. Він попросив руки і серця коханій після перегляду мелодрами в кінотеатрі

5. Закінчивши з відзнакою Криворізький технічний університет, будівельний факультет і отримавши диплом магістра, Олена Зеленська, ні дня не попрацювала за спеціальністю.

6. Володимир і Олена Зеленська виховують двох дітей: дочка Саша (2008 р.н.) і син Кирило (2013 р.н.).

7. Олена Зеленська раніше в більшій мірі, зараз вже менше є автором текстів Студії «Квартал 95».

8. У недавньому інтерв’ю Дмитру Гордону Володимир Зеленський зізнався, що вважає дружину своїм великим другом і підтвердив її великий вплив на нього.9. Хресна мама дружини Володимира Зеленського – Олена Кравець.

10. Олені Зеленській вдалося вибудувати відмінні відносини в сім’ї, тому такі слова Зеленського звучать
особливо зворушливо: “Я люблю її так само, як себе самого. А коли твоя улюблена жінка дарує тобі дітей, ти розумієш, що, блін, ти дітей любиш навіть більше, ніж себе, це катастрофа! Ось в моїй свідомості відбулися такі зміни. Сім’я – це унікальна історія. Я ні на що не готовий, щоб їх втратити”.

Залишити відповідь