Молодь плануватиме майбутнє Херсонщини

Особливим пріоритетом молодіжної політики в Україні є розвиток мережі молодіжних центрів та просторів європейського зразка, які, по своїй суті, є осередками практичної роботи з молоддю.

1 лютого у Херсонській міській раді відбудеться перша комунікаційна платформа “Молодь Talks”.

Влада та молодь міста зможуть обговорити спільне бачення та плани щодо налагодження та покращення комунікації з розвитку молодіжної активності, що створить підґрунтя для синергії можливостей всіх сторін.

Органи місцевого самоврядування та молодь за принципом рівності напрацюють основні напрямки роботи майбутнього центру, розпланують максимально корисний та функціональний його простір.

Комунікаційна платформа – це місце, де молоді люди зможуть поспілкуватися, не тільки з представниками влади, а також один з одним, дізнатися успішні практики молодіжної участі в інших громадах та поділитися майбутніми проектами/ініціативами.
Довідка. Ініціатива підтримується в рамках проекту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Партнер проекту – Управління молоді та спорту Херсонської міської ради.

Залишити відповідь