На Херсонщині судитимуть бійців ДУК ПС

Як відомо, після Революції Гідності в Україні з’явилася велика кількість істинно патріотичних структур, учасники яких не тільки на словах, а й на ділі, іноді не шкодуючи найдорожчого – свого життя, неодноразово підтверджували гасло “Україна понад усе!”.

На жаль, в число цих учасників часом просочувалися абсолютно сторонні люди, які не тільки не примножували патріотизм в нашій країні, а навпаки своєю огидною поведінкою дискредитували патріотичні рухи всіх видів на догоду агресору.

Так, в нашій області створена і діє 12 резервна сотня ДУК ПС, яка протягом останніх років неодноразово змінювала свій вигляд і штатну чисельність. Але варто відзначити, що після приходу до влади в цьому структурному підрозділі патріотів, колишнього кримінального елементу під прізвиськом Сергія Акулова (в вузьких колах відомий як “кулемет”), справа пішла зовсім погано…

Як писали різні джерела, сам Акулов і його підопічні непогано начудили в 2018 році, результатом чого стало те, що практично всі члени 12 сотні перебувають під слідством у правоохоронців, деяким з яких загрожує довічне ув’язнення за вбивство з особливою жорстокістю.

І як стало відомо, 20 лютого в Генічеську має відбутися чергове засідання суду, куди прибудуть всі “герої нашого часу” (на сайті суду зафіксовані обвинувачені: Олександр Сорока, Євген Єршов, Сергій Акулов і Геннадій Воронін) на чолі з Акуловим, де суд повинен розібратися в хитросплетіннях кримінальної справи, до слова тяжка стаття кримінального кодексу, учасниками якого є все ті ж кулемет і Ко.

Сподіваємося, що Феміда буде справедливою і в Україні не буде людей, які, використовуючи патріотичне прикриття, намагаються піти від заслуженого покарання.

Залишити відповідь